Испечатете ја страната

Известување за пријавување за крапски куп “Гемиџии 2016“

25 Апр 2016
5433 пати

Почитувани,

Ве известуваме дека крајниот рок за пријавување за натпреварот во крапски риболов, крапски куп “Гемиџии 2016“ е вторник, 03.05.2016 година.

Пријавувањето може да го извршите преку Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите. или во просториите на Македонската Риболовна Федерација.

Со почит,

МРФ